Ahoj všichni!

Zde vznikají stránky, které se budou věnovat výlučně vrcholným skyrunning soutěžím v Česku i ve světě. Naleznete zde tedy všechny nejdůležitější informace k Skyrunner® Czech Series i Skyrunner® World Series jako dlouhodobých soutěžích. Budou zde informace rovněž i o českých šampionátech a Euro nebo World Skyrunning Champs. Samozřejmě nebudou chybět ani informace o soutěžích pro mladé kategorie. Tedy nejen o české Serii ale i o mistrovstvích ČR a mistrovství světa.

Samozřejmě web skyrunning.cz existuje a bude provozován dále jako hlavní webový portál Czech Skyrunning Association. Na něm pak najdete nejširší možnou paletu informací ze světa skyrunningu, jak jste na to zvyklí. Tedy i například reportáže ze závodů, recenze výbavy, informace pro členy CZSA atd.

Pokud čas ukáže, že by bylo vhodné zde informovat i o čemkoli jiném, sami to zde uvidíte. To se ale rozhodne až později, v průběhu provozu tohoto webu.

Zatím mějte trpělivost, protože se ladí především základní vzhled. Od nejnovější Beta verze premiové šablony FOCUS 2 společnosti DesignWall bychom měli ve velmi krátké době přejít k její finální verzi.

Ale i poté může web nějakou chvíli trochu měnit svůj vzhled, jak se zde budou implementovat nové funkce a některé změny designu. Mějte tedy prosím trpělivost a pochopení.

 Abyste si mezitím zlepšili náladu případně zhoršenou tímto nekomfortem, připomeňte si něco z loňských úspěchů českého skyrunningu. Zde je jedna fotka z úspěšného roku Zdendy Kříže. 🙂

Napsat komentář

*

Enter Captcha Here : *

Reload Image