Představujeme tým pro European Skyrunning Champs Sky Classic

Letošní European Skyrunning Champs je rozděleno do tří termínů a tří míst.

První část, kterou tvořil závod v Ultra Sky se uskutečnil již v červenci ve Francii ve Val d‘Isere. Naši se tam rozhodně neztratili a jak to dopadlo si můžete přečíst zde.

Další dějství, tedy závod Sky Classic (SkyMarathon®) se odehraje v Baskicku v začátku října 7.10.2017. Závod Gorbeia Suzien SkyMarathon® s délkou 31km a převýšením 2400m bude náročný a předpokládám, že bude typově podobný závodu Zegama-Aizkorri. Pro naše běžce bude výhodou, že závod se neběží ve velké nadmořské výšce a nejvyšší body závodu se nacházejí kolem 1500m nad mořem.

Na výsledky našeho týmu budeme zvědaví nejen po stránce individuálních výkonů a naděje na další medaili po bronzu Míši Mertové z Val d‘Isere nebo dalších umístění v TOP10, ale zajímavý bude i boj našich za udržení nebo snad vylepšení zatím výborně rozběhnuté pozice v týmové soutěži. Zde jsme po prvním závodě Ultra Sky na krásném třetím místě s průběžným ziskem 232 bodů za druhou Francií s 270 body a prvním Španělskem s 278 body.

Jak tedy vypadá aktuální soupiska Czech Skyrunning Team pro Gorbeia Suzien (abecedně).

ŽENY

Krchová Zuzana

Matrasová Kateřina

Mertová Michaela

MUŽI

Brýdl Pavel

Čípa Jiří

Fejfar Ondřej

Petr Jiří

Milan Janata

Křivohlávek Tomáš

Náš tým odlétá do Bilbaa 5.10.2017 odkud se auty přesune do zajištěného ubytování, kdy tým má rezervovaný pro sebe celý samostatný objekt.

Myslím, že tým je postavený jako opravdu velmi silný a jsem skutečně velmi zvědavý na výsledky. Sledujte naši FB stránku, kde se pokusíme dávat aktuální informace.

Napsat komentář

*

Enter Captcha Here : *

Reload Image